screen 1
screen 2
screen 3
screen 4
screen 5

Wypoczynek

body_img

Do dyspozycji gości oddajemy plażę, boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy, siłownię zewnętrzną i wypożyczalnie sprzętu wodnego (kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne), parking strzeżony. Miłośnikom łowienia ryb polecamy przystań wędkarską, a pasjonatom żeglowania przystań jachtową. Dla dzieci, aby umilić im czas proponujemy plac zabaw i gry. Sympatykom biwakowania i karawaningu oddajemy do dyspozycji pięknie zlokalizowane pole namiotowe nad brzegiem wody, oraz zapewniające zawsze miła atmosferę ognisko.

Zapraszamy do ośrodka Julia, który położony jest 20 km od Bydgoszczy w pięknej krainie Borów Tucholskich. Ośrodek nasz otoczony jest wodami Zalewu Koronowskiego pomiędzy malowniczo położonymi wyspami i półwyspami. Ośrodek Julia dysponuje 106 miejscami noclegowymi w pokojach 3 osobowych, które znajdują się w "Bosmanówce" i komfortowych domkach kempingowych : 4-6 osobowych z aneksem kuchennym i łazienką. Organizujemy bankiety, szkolenia, uroczystości okolicznościowe w sali wypełnionej ciepłem z palącego się kominka.

Zielone SzkołyDrodzy Uczniowie !

Wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym chcemy zachęcić Was do poszerzania wiedzy nie tylko z zakresu zajęć dydaktycznych, ale także pokazać Wam jak mozna połączyć przyjemne z pożytecznym, jak wykorzystać to, czym obdarowała nas Matka Natura.
Przyjeżdzając do Samociążka dowiecie się jakie skarby kryją się na terenie Borów Tucholskich i jakie atrakcje na Was czekają. Chcąc poznać tajemnice tutejszego regionu serdecznie zapraszamy do udziału w Zielonej Szkole.

Drodzy Nauczyciele !

Chcąc umilić dzieciom czas spędzony w szkolnych murach zastanówcie się Państwo nad inną formą prowadzenia zajęć i pamiętajcie o tym, że szkoła nie tylko uczy i wychowuje, ale także bawi. To po jej ukończeniu zauważa się braki w postaci utraconych przyjaciół, pierwszych miłości i wspólnie spędzonych chwil. A dzięki takim wyjazdom zyskują Państwo uznanie i szacunek ze strony uczniów. Trud włożony w przygotowanie Zielonej Szkoły z pewnością nie będzie Państwu zapomniany !

Sedecznie zapraszamy,
kierownictwo i pracownicy O.R.W. JULIA w Samociążku

Kontakt
OŚRODEK REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWY
"JULIA"
Samociążek koło Koronowa
tel. (52) 382 59 19
KONTO:
55175010510000000003965627


infolinia: 600-607-600Hanna Wankiewicz
kierownik ośrodka
tel. 662 246 152, tel. 600 607 600
e-mail: biuro@julia.bydgoszcz.pl

PartnerzyDojazd